Korepetycje z matematyki

Witajcie, z miłą chęcią informujemy, że rozszerzamy naszą działalność i udzielamy korepetycji z matematyki online i stacjonarnych w Krakowie (okolice Placu Inwalidów, centrum Krakowa).

Jesteśmy zespołem nauczycieli dyplomowanych z wieloletnim stażem pracy nauczyciela. Naszą specjalnością jest przygotowanie do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym i podstawowym oraz korepetycje dla studentów. Jedna osoba z naszego zespołu udziela także korepetycji z matematyki akademickiej (doktorant z dużym doświadczeniem). 

Lekcji udzielamy na każdym poziomie, ze szczególną specjalizacją w przygotowaniu do matury (podstawowej i rozszerzonej) oraz matematyki wyższej: analiza matematyczna, algebra liniowa, topologia, równania różniczkowe.

Zajęcia mogą odbywać się online (dla studentów) oraz stacjonarnie (uczniowie, maturzyści, studenci).

Zajęcia online prowadzimy z wykorzystaniem tabletu - uczniowie widzą co piszemy, potem wysyłamy pdf z notatkami.

Zajęcia stacjonarne mogą odbywać się grupowo lub indywidualnie. Zapewniamy dodatkowe zadanie w formie wydruku, lub maila po każdych zajęciach.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy rachunku po każdych zajęciach na życzenie klienta. Akceptujemy płatności gotówką, przelewem oraz kartą (PayPal).

Cennik

Zajęcia indywidualne: 80zł/60 min
Zajęcia grupowe (2-3 osób): 50zł/60 min
Korepetycje online dla studentów: 55zł/60min

Kontakt:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefony: 

Justyna +48 792 896 212
Paweł +48 780 164 527